Graph Tech Guitar - TUSQ Saddle Acoustic Slab 1/8" Thick - PQ-9125-00
HomeStore
Consistent quality
Increased harmonic content
Ivory white in color
4.00" (Length)
0.125" (Width)
0.500" (Height)
Consistent quality
Increased harmonic content
Ivory white in color
4.00" (Length)
0.125" (Width)
0.500" (Height)
Product Information
Shipping & Returns
Description
4.00" (Length)
0.125" (Width)
0.500" (Height)