Perri's - 2.5” Black / White Famous Guitar Strap with Lightning Bolt  - P25LB-218
HomeStore
- Adjustable Length: 41" to 56"
Additional Information:
- Weight: 0.4 lbs
- Dimensions: 5" × 5" × 3"
Additional Information:
- Weight: 0.4 lbs
- Dimensions: 5" × 5" × 3"
Product Information
Shipping & Returns
Description
- Dimensions: 5" × 5" × 3"
Perri's - 2.5” Black / White Famous Guitar Strap with Lightning Bolt - P25LB-218 | Steve's Music Store