Remo - Ambassador Renaissance Drumhead 14" - RA-0014-SS
HomeStore
Warm, dark tone with a soft feel
1-ply of 10-mm specially treated film
Ideal for sticks, mallets and brushes for Concert Toms and Concert Bass drums
Available in sizes 6" - 40"
The AmbassadorĀ® RenaissanceĀ® features a warm, dark tone with a soft feel.
Available in sizes 6" - 40"
Product Information
Shipping & Returns
Description
Available in sizes 6" - 40"
Remo - Ambassador Renaissance Drumhead 14" - RA-0014-SS | Steve's Music Store