Remo - Bass Drum Muffling System - 20" - HK-MUFF-22
HomeStore
Recommended for bass drum diameters: 18", 20" and 22"
Designed in conjunction with Dave Weckl
-65%
Description
Remo - Bass Drum Muffling System - 20" - HK-MUFF-22 | Steve's Music Store