Remo - CR-0010-00 AmbassadorĀ® Starfire Drumhead - Chrome, 10" | CR-0010-00
HomeStore
Controlled tone and sustain
1-ply 12-mil laminated film provides warm controlled tones
Most popular as resonant heads
Available in sizes 6" - 28"
Reflective Chrome look
Controlled tone and sustain
Most popular as resonant heads
Available in sizes 6" - 28"
Reflective Chrome look
Product Information
Shipping & Returns
Description
Available in sizes 6" - 28"
Remo - CR-0010-00 AmbassadorĀ® Starfire Drumhead - Chrome, 10" | CR-0010-00 | Steve's Music Store