Remo - Emperor® Renaissance® Crimplock® Tenor Drumhead - 10" - RE-0010-MP
HomeStore
Features controlled sustain and articulation
2-plies of 7.5-mil specially treated film with a proprietary texture coating
Warmest tone all Tenor drumheads
Available in sizes 6" - 14"
Available in sizes 6" - 14"
Product Information
Shipping & Returns
Description
Available in sizes 6" - 14"
Remo - Emperor® Renaissance® Crimplock® Tenor Drumhead - 10" - RE-0010-MP | Steve's Music Store