Remo - Mondo™ Djembe Drum - Kintekloth - 14" - DJ-0014-PM
HomeStore
Full-range tuning with rich, warm bass and well-defined slap tones
Acousticon® shell and a Mondo™ Skyndeep® drumhead
Ideal for all styles of drumming
Sizes - 10", 12", 14" and 16"
The most user friendly djembe worldwide
Sizes - 10", 12", 14" and 16"
Product Information
Shipping & Returns
Description
Sizes - 10", 12", 14" and 16"
Remo - Mondo™ Djembe Drum - Kintekloth - 14" - DJ-0014-PM | Steve's Music Store